Kursy fryzjerstwa męskiego z Jean Louis David – dlaczego warto

Choć fryzjerstwo męskie od zawsze rządziło się swoimi prawami, w ostatnich kilkunastu latach przeszło po raz kolejny wiele zmian.

To bardzo ważny i często niedoceniany obszar fryzjerstwa. Dowiedz się o nim więcej.

Zawód fryzjera męskiego bardzo się zmienił. To już nie tylko proste strzyżenia i podgalanie.

Teraz najlepsi fryzjerzy męscy są prawdziwymi artystami w swoim fachu – nie ograniczają się do cięcia i modelowania, ale potrafią też dopasować fryzurę do kształtu twarzy, cery i stylu życia klienta, stosują zaawansowane techniki koloryzacji i dekoloryzacji, przeprowadzają specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne, a nawet zagęszczają i przedłużają włosy klientów.

Ty również możesz nauczyć się tych rzeczy! Wystarczy zapisać się na specjalistyczny kurs.

Kursy fryzjerstwa męskiego, dla kogo są?

Wielu fryzjerów sądzi, iż układanie i modelowanie fryzur męskich nie jest wcale tak trudne i skomplikowanie jak wykonywanie uczesań damskich, a co więcej wymaga znacznie mniej czasu i umiejętności.

Nic bardziej mylnego, ponieważ nawet stylizowanie włosów krótkich może okazać się problematyczne i wymagać od nas wiele wprawy i doświadczenia.

Kursy strzyżeń męskich są przeznaczone dla osób, które pragną pogłębić swoją dotychczasową wiedzę z zakresu fryzjerstwa oraz osób, dla których stylizacja męskich fryzur stanowi problem.

Nie ważne więc czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fryzjerstwem, czy masz już za sobą kilka lat praktyki w zawodzie. Na pewno nauczysz się czegoś przydatnego i wzbogacisz swoje CV.

Program kursów

Najczęściej występujące przedmioty to organizacja salonu fryzjerskiego, anatomia i fizjonomia włosa, modelowanie i strzyżenie męskie.

Dobrze jeśli większość czasu spędzisz na zajęciach praktycznych, a na kursie zostaną też omówione psychologiczne aspekty obsługi klienta.

Gdzie i kiedy?

Kursy fryzjerstwa męskiego odbywają się praktycznie w całej Polsce. Trzeba jednak pamiętać o tym, że o dobry kurs łatwiej w dużym mieście, takim jak Kraków, Poznań, Warszawa czy Poznań.

Między innymi w tych miastach swoje szkolenia prowadzi marka Jean Louis David.

Warto się nimi zainteresować, ponieważ najlepsi uczestnicy mogą liczyć na propozycję pracy oraz zwrot części kosztów szkolenia.

DOŁĄCZ DO NAS

Pracuj z nami Pracuj z nami

Chcę do JLD!