Praca dla fryzjera w Olsztynie – dlaczego warto i gdzie szukać ofert

Marzysz o pracy fryzjera i mieszkasz w Olsztynie?

Dowiedz się, w jaki sposób możesz zdobyć wymarzony zawód w Twoim mieście.

Dlaczego Olsztyn?

Położony w wyjątkowym miejscu Warmii Olsztyn jest miastem, które zachwyca nie tylko swoją historią, ale także pięknem rzek i jezior.

Założone w zakolu rzeki Łyny jako miasto obronne, aktualnie miasto powiatowe zachęca do odwiedzin turystów w każdym wieku. Rozbudowany kompleks kulturalno-rozrywkowy uzupełniają wyjątkowe szlaki turystyczne.

Miasto jest częścią Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego, a także Szlaku Kopernikowskiego oraz Grunwaldzkiego.

Co więcej, przebiega przez niego również polska część szlaku św. Jakuba, a pasjonatów zamków ucieszy informacja, że Olsztyn jest częścią trasy Szlaku Zamków Gotyckich Warmii, Mazur i Kaszub. Natomiast dla żądnych rozrywki – rokrocznie Olsztyn otwiera się na festiwale artystyczne, poetyczne i muzyczne.

Rzesze studentów na przełomie maja, na kilka dni przejmują miasto podczas festiwalu Kortowiada, a podczas festiwalu Olsztyn Green Festival fani „zielonego” stylu życia mogą wspólnie spędzić 2 wyjątkowe dni nad Jeziorem Krzywym.

Olsztyn to jednak to nie tylko rozrywka i historia! Miasto oferuje placówki naukowe oraz uczelnie wyższe, także dla osób starszych.

Unikatowe położenie pozwala na wypoczynek wśród lasów i licznych jezior – corocznie w sezonie letnim odbywają się spływy kajakowe przez malowniczy przełom Łyny w olsztyńskim Lesie Miejskim. Liczne galerie handlowe, galerie sztuki oraz teatry uzupełniają potrzeby turystów, których z rok na rok przybywa.

Wraz ze wzrostem turystów i mieszkańców wzrasta zapotrzebowanie na usługi. Aktualnie na jednego fryzjera w Olsztynie przypada ok. 1000 mieszkańców, a trend wydaje się pozostawać rosnący. Może to właśnie teraz jest idealny moment na budowanie swojej marki wśród mieszkańców Olsztyna?

Dlaczego Jean Louis David w Olsztynie?

Jak możesz zobaczyć, Jean Louis David ma na swojej stronie wiele oferty pracy dla fryzjerów szukających pracy w Olsztynie.

Przejdź do strony z ofertami pracy, wypełnij stosowny formularz dla miasta Olsztyn i poczuj spokój.

Pozostaje Ci już tylko czekanie na telefon od JLD z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną!

 • Michał

  Moja siostra mieszka w Olsztynie. Zamierzam się przeprowadzić do tego miasta i chętnie wyślę do Państwa swoją aplikację o pracę. Jestem fryzjerem więc może mi się uda zdobyć pracę w tak renomowanym salonie fryzjerskim.

 • Strdnght

  Jean Luis David z tego co widzę, ma swoje salony w wielu miastach. To dobrze z dwóch powodów. 1- najwyższej klasy obsługa fryzjerska w wielu miastach i 2- nowe miejsca pracy dla fryzjerów. Jak dla mnie super!

 • Tomasz

  Kto mieszka w Olsztynie ten wie, że to miasto pełne atrakcji i możliwości zawodowych.

 • Mzrizek

  Pracowałem kiedyś w Olsztynie. Sporo się nauczyłem w tym mieście i może jeszcze kiedyś w nim zamieszkam.

 • Julia

  …” na jednego fryzjera w Olsztynie przypada ok. 1000 mieszkańców..”. Serio? Przeprowadzam się w takim razie do Olsztyna. Obiecujące są w nim perspektywy.

 • Monika Warewska

  JLD jest znaną marką i godną zaufania. Praca dla JLD czy w Lublinie, Olsztynie czy Warszawie to przyjemność. Nie chcę zachwalać ale jak pracować to w wiarygodnym salonie.

DOŁĄCZ DO NAS

Pracuj z nami Pracuj z nami

Chcę do JLD!