Praca dla fryzjera w Poznaniu – dlaczego warto i gdzie szukać ofert

Chcesz pracować jako fryzjer w Poznaniu? Doskonale się składa, ponieważ Poznań to świetne miejsce do wykonywania tego zawodu.

Dlaczego Poznań?

Położony w centrum wielkopolski Poznań to miasto, które przyciąga nie tylko liczne zastępy turystów, ale także mieszkańców z całego kraju i z zagranicy. Jego nowoczesna infrastruktura, liczne galerie handlowe, rozwijające się gałęzie przemysłu i biznesu oraz bogata oferta kulturalno-rozrywkowa zachęca ludzi w każdym wieku do osiedlania się. Cześć z nich decyduje się przyjechać do Poznania na studia w jednej z wielu uczelni wyższych, a następnie zostaje w mieście na dłużej. Lotnisko Poznań-Ławica zapewnia natomiast ciągły dopływ turystów i biznesmenów z zagranicy – nie brakuje tu więc klientów pragnących usług fryzjerskich na najwyższym poziomie, do których swoją ofertę kieruje sieć salonów Jean Louis David.

Jean Louis David w Poznaniu

Jak możesz się przekonać, Jean Louis David ma w swojej ofercie liczne oferty pracy dla fryzjerów szukających pracy w Poznaniu. Przejdź do strony z ofertami pracy, wypełnij stosowny formularz dla miasta Poznań, a następnie się zrelaksuj. Pozostaje Ci już tylko czekanie na telefon od JLD z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną!

 • Sylwia

  Mieszkam i pracuję w Poznaniu. Jestem fryzjerką od 15 lat i Poznań jest jak najbardziej dobrym miejscem dla fryzjerów 🙂 Duże miasto- większe możliwości i zgodzę się z tym w stu procentach. W ogóle w większym mieście są i lepsze zarobki i więcej możliwości dokształcania się.

 • Mzrizek

  Jeśli fryzjer jest dobry i ma swoich klientów, to nawet jak pracuje w małym mieście to sporo zarobi, chociaż pewnie że duże miasto daje więcej szans na rozwijanie się i lepszą pracę.

  • Kasia

   Zgadzam się! Im większe miasto, tym i wybór pracy bardziej rozległy.

 • Mariola

  W Poznaniu jest wiele ofert pracy dla fryzjerów ale w renomowanych salonach jest raczej trudno o pracę. Fajnie, że JLD otwiera swoje perspektywy dla nowych, zdolnych fryzjerów.

 • Julia

  Poznań wydaje mi się ma wiele perspektyw zawodowych. Targi, kursy itd poszerzają horyzonty dla fryzjera, a jeszcze dodatkowo spora ilość ofert pracy dla fryzjerów w Poznaniu daje wybór.

DOŁĄCZ DO NAS

Pracuj z nami Pracuj z nami

PRACUJ Z NAMI