JLD-logo

Dlaczego warto pracować w
Jean Louis David?

20 000 icon
20 tys. fryzjerów Codziennie opiekuje się klientami Jean Louis David
3 000 icon
3 tys. salonów Jean Louis David w Polsce. Ta liczba powiększa się niemal codzienie.
Co sprawia, że Jean Louis David jest tak atrakcyjnym miejscem dla fryzjerów z całego świata?
ico 01

Umiejętności

Jean Louis David zawsze podążał za pięknem. Właśnie dlatego nieustannie próbował nowych technik i narzędzi.

W Jean Louis David zyskasz umiejętności i wiedzę, dzięki którym staniesz się bardziej efektywnym fryzjerem.

ico 02

Rozwój

Lubisz zajmować się klientami? A może myślisz o sprawdzeniu się w roli menadżera salonu? Jean Louis David zapewnia liczne scieżki rozwoju, a co za tym idzie, awansu.

ico 03

Wynagrodzenie

Z rozwojem w parze idzie atrakcyjne wynagrodzenie. W Jean Louis David zależy ono od wielu czynników. Fryzjerom oferujemy konkurencyjne stawki, które biorą pod uwagę m.in. ilość obsłużonych klientów. Dodatkowo, możesz liczyć na napiwki.

ico 04

Atmosfera

W ekipach salonów Jean Louis David panuje niezwykła atmosfera. To miejsce, gdzie za pomocą maszynki i najwyższej jakości produktów spełnia się marzenia klientów, bezustannie rozmawiając przy tym o modzie, włosach i fryzjerskich trendach.

ico 05

Pasja

Jest tak przede wszystkim dlatego, że salony Jean Louis David aktywnie przyciągają do siebie prawdziwych pasjonatów fryzjerstwa. To właśnie chęć ciągłej pracy nad swoimi umiejętnościami i szczera pasja robią na nas największe wrażenie.

ico 06

Prestiż

Ponad 30 milionów klientów skorzystało z usług Jean Louis David - największej sieci salonów fryzjerskich w Europie. To efekt sympatii, jaką zaskarbiła sobie marka. Chcemy, aby ten wizerunek stał się także częśćią Twojego własnego wizerunku.

Porozmawiajmy Chcesz spróbować swoich sił w Jean Louis David? Chcę porozmwiać z JLD Nie musisz jeszcze podejmować decyzji. Wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania.

Imię i nazwisko

Telefon kontaktowy

E-mail

W jakim mieście chcesz pracować

Staż pracy w latach jako fryzjer

Polityka Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Provalliance Poland sp. z o.o., ul. Domaniewska 39, 02-672 Warszawa, tel. 22 870 05 20, kontakt@provalliance.com.pl. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem kontakt@provalliance.com.pl Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie oraz marketingu produktów własnych.Dane będą przetwarzane w celu realizacji prawnie uzasadnionego celu administratora, tj. obsługi zapytań (art. 6 ust. 1 pkt f Rozporządzenia o ochronie danych osobowych) oraz marketingu produktów własnych w przypadku wyrażenia zgody (art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia o ochronie danych osobowych).Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi.Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu. Mniej

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Provalliance Poland sp. z o. o. informacji handlowych przesyłanych za pomocą poczty elektronicznej.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Provalliance Poland sp. z o. o. informacji handlowych przedstawianych za pośrednictwem telefonu.