KLAUDIA TARACHIMOWICZ

Jestem fryzjerem bo…

naprawdę to kocham, ta praca daje mi ogromną satysfakcję i cieszę się, gdy mogę namalować uśmiech na twarzy klienta

Z tego co pamiętam, to już od dziecka wykazywałam zainteresowanie fryzjerstwem. Lubiłam układać włosy lalkom i czesać przyjaciółki. Wszystko jednak nabrało tempa, gdy kończyłam gimnazjum i stanęłam przed wyborem szkoły. Już wtedy wiedziałam, że chcę profesjonalnie zajmować się włosami. Zaczęłam więc naukę w lokalnej szkole i praktyki w jednym z mniejszych salonów. Na początku swojej ścieżki myślałam nawet żeby w nim zostać na dłużej, ale zależało mi na ciągłym rozwoju dlatego próbowałam swoich sił w kolejnych salonach zanim trafiłam pod skrzydła Jean Louis David.

Przełom nadszedł całkiem niespodziewanie, kiedy dostałam wiadomość od koleżanki, że potrzebują kogoś w salonie JLD. Nie ukrywam, że na początku trochę się bałam, bo to duża sieć, ale stwierdziłam, że warto spróbować i… udało się! Dziś wiem, że była to świetna decyzja, bo nareszcie mogę się rozwijać. Szkolenia w tej firmie organizowane są bardzo często, a ja nie stoję w miejscu, tylko ciągle zdobywam nowe umiejętności.

Wiem, że zawód fryzjera nie należy do łatwych i choć nie raz wymagał ode mnie wielu poświęceń, to nigdy nie miałam ani chwili zwątpienia. Zawsze wiedziałam co chcę robić i z każdym dniem mojej pracy coraz bardziej upewniam się, że fryzjerstwem chce się zajmować tak długo, jak tylko będę mogła.

To cudowne uczucie wiedzieć, że jest się na właściwym miejscu. Fryzjerstwo to zawód, w którym się spełniam i który daje mi szczęście. Nie mogłabym siedzieć w urzędzie i przybijać pieczątek. Mam mnóstwo pozytywnej energii, dużo mówię i kocham kontakt z klientami, a to uczucie, kiedy klient widzi efekt końcowy, uśmiecha się od ucha do ucha i wraca na kolejne wizyty jest naprawdę bezcenne. Mam dużo szczęścia, że robię to co kocham, dlatego namawiam każdego, by realizował swoje marzenia i choć czasem nie jest łatwo, to bez wątpienia warto podjąć ten trud.

DOŁĄCZ DO NAS

Pracuj z nami Pracuj z nami

Chcę do JLD!