MAŁGORZATA DRABIK

Jestem fryzjerem bo…

to moje hobby, które kocham i nie wyobrażam sobie być kimkolwiek innym

Wydaje mi się, że fryzjerstwo to coś co ma się w sobie od dziecka. Ja od najmłodszych lat eksperymentowałam z włosami moich lalek i zakładałam wałki mamie, dlatego kończąc gimnazjum wiedziałam jaki będzie mój następny krok. Postanowiłam zapisać się do szkoły fryzjerskiej, w której uczyłam się przez 3 lata, równocześnie chodząc na praktyki. Z upływem czasu coraz bardziej wciągał mnie ten zawód i po skończeniu szkoły postanowiłam przeprowadzić się do Krakowa, gdzie jednocześnie robiłam liceum uzupełniające i 2 letni staż. Po zdaniu matury i odbyciu staży bez zastanowienia złożyłam swoje CV do salonu Jean Louis David, w którym pracuję już 6 lat.

Fryzjerstwo to tak silna i wyraźna pasja, że nigdy nie miałam momentów zwątpienia, czy myśli, żeby zmienić zawód. Kocham to co robię i cieszę się za każdym razem, gdy z mojego fotela schodzi zadowolony klient. Cieszę się, że trafiłam do JLD nie tylko dlatego, że jesteśmy wielką rodziną, która ma ze sobą nieustający kontakt, ale także z uwagi na ogromną ilość szkoleń i warsztatów, dzięki którym możemy się bez przerwy rozwijać i awansować.

Choć istotną rolę w naszym zawodzie odgrywają szkolenia, to moim zdaniem najważniejszą cechą jest miłość do tego co się robi. Jeżeli ktoś to naprawdę czuje, to ręce podświadomie wiedzą jak obchodzić się z nożyczkami.

DOŁĄCZ DO NAS

Pracuj z nami Pracuj z nami

Chcę do JLD!