PAULINA SEWIOŁ

Jestem fryzjerem bo…

to moja pasja, którą mam w genach i kocham fakt, że ten kreatywny zawód daje tak wiele możliwości

Fryzjerstwo to zawód, który mam w genach. Moja ciocia, z którą mieszkałam w dzieciństwie w jednym domu jest fryzjerką. Myślę, że już wtedy zaszczepiła się we mnie pasja do tego zawodu. Choć obserwowałam ten zawód bardzo często, to dorastając wcale nie myślałam o dalekiej przyszłości i o tym co będę robić, kiedy dorosnę. Brakowało mi konkretnego planu na siebie. Jak prawie każdy poszłam do liceum i w drugiej klasie poczułam, że to nie jest droga dla mnie. Zmieniłam szkołę i wybrałam fryzjerstwo, bo czułam, że w tym odnajdę się zdecydowanie lepiej.

Choć dzisiaj mam już spore doświadczenie, to początki nie były najłatwiejsze. Nie chodzi tu nawet o technikę, ale o stres i brak pewności siebie. Podejście do klienta to połowa sukcesu, dlatego pewność siebie i swoich umiejętności jest niezbędnym elementem naszej codziennej pracy. Dopadały mnie czasem chwile zwątpienia. Już na etapie szkolnym zastanawiałam się, czy dobrze wybrałam. Kilka lat później, kiedy byłam już doświadczoną fryzjerką też przychodziły momenty, kiedy czułam wypalenie. Całe szczęście takie trudne chwile mijały, a ja umacniałam się w przekonaniu, że jestem na właściwym miejscu. Już od 8 lat pracuję w salonie JLD i czuję się naprawdę spełniona. Firma jest naprawdę rewelacyjnym miejscem pracy – nie tylko gwarantuje stabilne warunki zatrudnienia, ale także mocno motywuje do rozwoju i oferuje mnóstwo możliwości awansu. Najbardziej podoba mi się, że ciągle jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami dzięki licznym szkoleniom. We fryzjerskim świecie zasada jest prosta, jeżeli się nie rozwijasz to tak naprawdę się cofasz.

Jestem przykładem, że nie zawsze jest kolorowo i przychodzą chwile, kiedy bywa naprawdę ciężko. Warto jednak walczyć o swoje marzenia i nie poddawać się, bo satysfakcja i spełnienie to najwyższe wartości, bez których praca staje się tylko przykrym obowiązkiem.

DOŁĄCZ DO NAS

Pracuj z nami Pracuj z nami

Chcę do JLD!