WYŚLIJ ZAPYTANIE

KONTAKT

WYŚLIJ ZAPYTANIE


Administratorem danych osobowych jest Provalliance Poland sp. z o.o., ul. Domaniewska 39, 02-672 Warszawa, tel. 22 870 05 20, kontakt@provalliance.com.pl. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem kontakt@provalliance.com.pl Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie oraz marketingu produktów własnych.Dane będą przetwarzane w celu realizacji prawnie uzasadnionego celu administratora, tj. obsługi zapytań (art. 6 ust. 1 pkt f Rozporządzenia o ochronie danych osobowych) oraz marketingu produktów własnych w przypadku wyrażenia zgody (art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia o ochronie danych osobowych).Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi.Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu. Mniej

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Provalliance Poland sp. z o. o. informacji handlowych przesyłanych za pomocą poczty elektronicznej.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Provalliance Poland sp. z o. o. informacji handlowych przedstawianych za pośrednictwem telefonu.

KONTAKT

Adres biura:

Provalliance Poland

Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 39

02-672 Warszawa

Rekrutacja fryzjerów:

kontakt@provalliance.com.pl

Zapisy do Akademii:

kontakt@provalliance.com.pl

DOŁĄCZ DO NAS

Pracuj z nami Pracuj z nami

Chcę do JLD!