O nas - salony fryzjerskie
Jean Louis David

Nasza historia, kim jesteśmy i co robimy?

Jean Louis David to odpowiedź na potrzebę ludzi, którzy chcą być zawsze dwa kroki do przodu i przy tym czuć się nietuzinkowo. Kształtujemy trendy branży modowej. Uczymy naszych fryzjerów nie tylko wykonywania zawodu. Przede wszystkim chcemy, by rozwijali swoje skrzydła pod naszym okiem, stale polepszając swój warsztat. Chcemy im dać szansę na osiągnięcie sukcesu.

0

Klientów każdego dnia w Polsce

0

Salonów w Polsce

0

Kraje

0

Fryzjerów zatrudnionych w Polsce

Odtwórz

O Jean Louis David

Fryzjerstwo to nie tylko strzyżenie czy stylizacja fryzur. To sztuka, którą Jean Louis David uprawiał z prawdziwą miłością, zakładając najwyższej klasy salony fryzjerskie.

Nowoczesne techniki pracy oraz fascynacja pięknem sprawiły, że salonom z jego logo zaufały miliony klientów na całym świecie. Specjaliści w Jean Louis David mają prostą zasadę – chcą, by nowoczesne, atrakcyjne i odzwierciedlające charakter fryzury zaczęły wyrażać osobowość ich klientów. Bezustanne poszukiwanie sposobów na zachwycenie klientów, realizacja ich pragnień i kreowanie trendów zapewniły marce Jean Louis David światowy sukces, codziennie przyciągając do salonów dziesiątki tysięcy osób spragnionych metamorfozy.

Nasza historia

Od Avenue de Wagram w Paryżu po salony we Włoszech, Czechach, Meksyku, USA, Korei Południowej oraz Rosji.

Jean Louis David to największa sieć luksusowych salonów fryzjerskich w Europie oraz druga pod tym względem marka na świecie. W 2620 salonach pracuje 20 tysięcy profesjonalistów. Z ich wysokiej jakości usług i nowoczesnych stylizacji skorzystało już ponad 30 milionów klientów na całym świecie. Jean Louis David to największa i najbardziej rozpoznawalna sieć w Polsce.

Na krajową renomę sięgającą 1994 roku pracuje 500 specjalistów spełniających marzenia Polaków w 70 salonach w największych miastach - Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach czy Szczecinie. Dzięki nim marka jest najbardziej rozpoznawalną siecią wśród krajowych salonów fryzjerskich, a z jej usług codziennie korzysta 1500 zadowolonych osób.

DOŁĄCZ DO NAS

Pracuj z nami Pracuj z nami

Chcę do JLD!