FIRMA OKIEM PRACOWNIKÓW

JAK PRACUJE SIĘ W JLD

Pracuje Łodzi i jest tu bardzo dobrze. Wszyscy są przyjaźnie nastawieni i bardzo uprzejmi. Menager salonu stara się pomagać innym, dba o zaopatrzenie, o pracowników oraz wspiera i szanuje całą załogę.

13.03.2017

Sylwia

Mam blisko do pracy, są dobre warunki, mam fajne koleżanki, jest super managerka Sylwia, strzyżemy maszynką i ciągle się doszkalamy. To jest to!

08.03.2017

Tomek

Praca tutaj jest wspaniała! Fryzjerzy są kreatywni i ambitni. Każdy chce dzielić się swoim doświadczeniem i jest pomocny dla innych. Firma bardzo pomaga młodym fryzjerom rozwijać się i szkolić, bardzo cieszę się że tu trafiłam.

02.03.2017

Klaudia

W salonie w Zabrzu pracuje mi się bardzo dobrze. Wszyscy są pomocni i uprzejmi. Czuję się dobrze współpracując z tą firmą i mam nadzieję że moja przyszłość w tym salonie będzie bardzo długa.

27.02.2017

Laura

Jestem na początku drogi do zostania fryzjerem. Jean Louis David z pewnością jest miejscem w którym mogę się wiele nauczyć, w którym miło mi spędzam czas i mam ochotę do niego wracać!

21.02.2017

Kamil

Lubię kontakt z klientem, więc praca fryzjera jest dla mnie idealna. Szkolenia są na bardzo wysokim poziomie, co bardzo mi się podoba. Lubię też to, że mamy katalogi, dzięki którym jest nam po prostu łatwiej.

19.02.2017

Patrycja

Panuje tu naprawdę fajna atmosfera. Ludzie z którymi pracuję są bardzo pomocni i można się od nich dużo nauczyć. Podoba mi się też dobra organizacja w całej firmie. Jestem bardzo zadowolona z pracy tutaj.

13.02.2017

Karolina

Zespół w którym pracuję jest zgrany i praca jest przyjemna. Bardzo podoba mi się również profesjonalne podejście do obsługi klienta. Praca w Jean Louis David pozwala mi jako początkującej fryzjerce bardzo mocno się rozwijać w zawodzie i wiele uczyć każdego dnia.

04.02.2017

Marlena

Jest tu miła, spokojna atmosfera – aż chce się przychodzić do pracy. W salonie mamy genialnego menagera oraz stałą profesjonalną ekipę.Praca tutaj daje sporo nowych możliwości takich jak szkolenia czy poznanie nowych produktów.

24.01.2017

Marcin

W Jean Louis David pracuje mi się bardzo dobrze, bo jestem zadowolony ze swoich zarobków i mam fajny, zgrany zespół, na który zawsze mogę liczyć.

18.01.2017

Konrad

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

JAK PRACUJE SIĘ W JLD?

Wyrażam zgodnę na przetwarzanie danych osobowych.

DOŁĄCZ DO NAS

Pracuj z nami Pracuj z nami

PRACUJ Z NAMI